Drukuj

WNIOSEK O WPROWADZENIE   BKM   BIAŁOSTOCKIEJ KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ ZOSTAŁ W DNIU  28.09.2011R. ZŁOŻONY W URZĘDZIE MIEJSKIM

POD WNIOSKIEM PODPISAŁO SIĘ 5 RADNYCH

... TREŚĆ PISMA PRZEWODNIEGO DO WNIOSKU:

 

WNIOSEK ZOSTAŁ W DNIU DZISIEJSZYM TJ 28.09.2011R. ZŁOŻONY W URZĘDZIE MIEJSKIM

POD WNIOSKIEM PODPISAŁO SIĘ 5 RADNYCH

... TREŚĆ PISMA PRZEWODNIEGO DO WNIOSKU:
Radni VI Kadencji Rady Miejskiej Supraśl dn.: 2011.09.27
w Supraślu
Jerzy Artur Berendt, Daniel Sadowski
Wojciech Fiłonowicz,
Grzegorz Hołubowicz, Dawid SienkiewiczPan

Radosław Dobrowolski

Burmistrz Supraśla


Na Pana ręce, my radni składamy wniosek z dnia 05.09.2011r.o modernizację komunikacji publicznej na trasie Supraśl – Białystok, pod którym podpisaliśmy się razem z przeszło 1200 mieszkańcami, uczniami, studentami, turystami i wszystkimi, którym na sercu leży wspólne dobro jakim jest swobodny, wygodny i nowoczesny sposób podróżowania z Supraśla do miasta wojewódzkiego jakim jest Białystok.
Wiedząc że popiera Pan naszą inicjatywę prosimy o ustosunkowanie się do załączonego wniosku, podjęcie niezbędnych rozmów z władzami Białegostoku i przewoźnikiem jakim jest Białostocka Komunikacja Miejska.
Wierzymy że w nowym 2012r., uda się Panu w imieniu mieszkańców, swoim i nas - reprezentantów społeczeństwa naszej gminy, rozwiązać tak ważną sprawę.
Prosimy również o zabezpieczenie niezbędnych środków finansowych na ten cel w konstruowanym budżecie Gminy na nadchodzący rok.

-/-

Wniosek z dnia 05.09.2011r. w Sprawie Komunikacji BKM składa się z 14 egzemplarzy i każda strona zawiera wspólną część wniosku.

Wednesday the 16th. . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.