Drukuj

Mieszkańcy miasteczka chętnie wzięli udział w remoncie placu zabaw w Supraślu.

 

Wczoraj odbył się główny remont Placu Zabaw w Supraślu. Około 40 osób z dziećmi malowało i wymieniało elementy drewniane starego zdewastowanego i jednocześnie jedynego ogólnodostępnego Placu Zabaw w Supraślu.

Była telewizja TVB, (która w dniu 25.06.2011. o godzinie 18.30. pokaże krótką relację). Było grillowanie, herbata, napoje, prezenty od burmistrza w podziękowaniu za wykonaną pracę. Było miło i miejmy nadzieję że nasze działanie: mieszkańców, rodziców, młodzieży, strażaków OSP, uświadomią władzom Supraśla o ich roli jaką zajmują w społeczeństwie i będą je stymulowały do zajmowania się naszymi może z perspektywy Urzędu prozaicznymi, a dla nas bardzo ważnymi sprawami. Remont Placu Zabaw była to koncepcja „młodych radnych":Grzegorza Hołubowicza i Dawida Sienkiewicza oraz Inicjatywy Obywatelskiej LsarpuS.org.

Każdemu kto wziął udział w tej renowacji, my radni i osoby wspierające tę inicjatywę, składamy wielkie podziękowania i liczymy na kolejne wsparcie w tego typu działaniach. Zwieńczeniem prac było zamontowanie tablicy pamiątkowej z informacją o pracach wykonanych przez mieszkańców i o sponsorach, którzy wsparli naszą inicjatywę.

Fotorelacja na stronach

http://www.facebook.com/pages/LsarpuSorg/216493991717450 - w zdjęcia

Wednesday the 16th. . Joomla 3.0 templates. All rights reserved.